Meslek Yüksekokulumuz ile 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi’nden İş Birliği

Meslek Yüksekokulumuz ile 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi’nden İş Birliği

Meslek Yüksekokulumuz ile Hisarcık 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi arasında protokol imzalandı.

Meslek Yüksekokulumuz Müdürü Burak Kavaslar ve Hisarcık 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi Müdürü İsmail Aydın tarafından imzalanan protokol gereği Mart ve Nisan aylarında Hisarcık Meslek Yüksekokulunda TYT ve AYT olmak üzere iki kez üniversite sınavına hazırlık simülasyonu yapılması planlandı.

Hisarcık 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi Müdürü İsmail Aydın, öğrencilerin üniversite sınavlarında daha başarılı olmaları için Hisarcık Meslek Yüksekokulunda yapılacak TYT ve AYT üniversite sınavına hazırlık simülasyonlarından dolayı Hisarcık Meslek Yüksekokulu Müdürü Burak Kavaslar olmak üzere tüm personele teşekkür etti.

Meslek Yüksekokulumuz Müdürü Öğr. Gör. Burak Kavaslar da yaptığı açıklamada, “Geçtiğimiz senelerde de anadolu lisesi öğrencilerine yönelik meslek yüksekokulumuzda “Üniversitede Bir Ders” ve “Sınav Simülasyonu” projelerini gerçekleştirmiştik. Şimdi de bu projenin devamı olarak 2023 yılında Lise öğrencileriyle TYT ve AYT Sınav Simülasyonunu Meslek Yüksekokulumuzda gerçekleştirmeyi planlıyoruz. Projenin öğrencilerimize katkı sunması temennileriyle, protokolün her iki kurumumuza da hayırlı olmasını dilerim.” dedi.

Son Güncelleme Tarihi: 18 Mart 2024, Pazartesi