Meslek Yüksekokulumuza Yeni Program

Meslek Yüksekokulumuza Yeni Program

Yükseköğretim Kurulu (YÖK) tarafından Hisarcık Meslek Yüksekokulu Tapu ve Kadastro Programı'na 2020-2021 Eğitim-Öğretim yılından itibaren öğrenci alımına izin verildi.

Meslek Yüksekokulumuz Müdürü Öğr. Gör. Ahmet DANIŞ, YKS’DE iyi bir doluluk oranına sahip Tapu ve Kadastro programının Meslek Yüksekokulumuza açılmış olmasının birimimizi güçlendireceğini ve ilçemize de de katkı sağlayacağını ifade etti.

Danış," Ceza İnfaz ve Güvenlik Hizmetleri, Bankacılık ve Sigortacılık, İş Sağlığı ve Güvenliği, Halkla İlişkiler ve Tanıtım, İnsan Kaynakları Yönetimi, Lojistik ve Tapu ve Kadastro programlarının yer aldığı Meslek Yüksekokulumuzda tercih edilebilirlik oranının yüksek olduğu yeni programların açılması çalışmaları devam etmektedir. Tapu ve Kadastro Programının açılmasında desteklerini esirgemeyen başta Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kazım Uysal'a, Hisarcık Belediye Başkanı Fatih Çalışkan'a, Rektör Yardımcısı ve Meslek Yüksekokulları Koordinatörü Prof. Dr. Mustafa Aydın'a, Kütahya Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü ve Meslek Yüksekokulları Koordinatör Yardımcısı Doç. Dr. Hakan KARA'ya, Öğrenci İşleri Daire Başkanı Sülbüye UMURNAN'a, Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı personeline ve Hisarcık Meslek Yüksekokulu akademik ve idari personeline teşekkür ediyor, yeni programın Üniversitemize, Meslek Yüksekokulumuza, ilçemize ve öğrencilerimize hayırlı olmasını diliyorum" diye konuştu.

Son Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2020, Perşembe