Hisarcık Myo’da Ödül Gecesi

Hisarcık Myo’da Ödül Gecesi

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi’ne bağlı Hisarcık Meslek Yüksekokulunda 2018-2019 Eğitim Öğretim yılı için tercihler döneminde düzenlenen kampanya çerçevesinde 12 Öğrenciye Aileleriyle birlikte Tatil, 3 Öğrenciye de Cep Telefonu ödülleri çekilişle sahiplerini buldu. Büyük heyecanın yaşandığı gece Hisarcık Meslek Yüksekokulu müzik grubunun konseri ile başladı. Gecede Hisarcık Belediye Başkanı Fatih Çalışkan “Yüksekokulu öğrencilerimiz bizim kendi evlatlarımız gibi hiçbir ayırım yapmaksızın biz böyle düşünüyoruz. Her zaman sizlerin yanında olmaya destek olmaya çalışıyoruz. Bundan böylede öyle olmaya devam edeceğiz. Her şey güzel Hisarcığımız da sizlerle daha da güzel olacak inşallah diyorum ve Emeği geçen Yıldız Erkek Öğrenci Yurdu sahibi Ahmet Yıldız beye Hisar Kız Öğrenci Yurdu Sahibi Ali Gümüş Bey ve Hüseyin Erdoğdu’ya ve Onur Kız Öğrenci Yurdu Sahibi Ahmet Bülbül Beye Mesleki Yüksek Öğrenimi Destekleme ve Yardımlaşma Derneği Ali Var Beye, Yüksekokulumuz yönetimi, akademisyen ve öğrencilerimize çok teşekkür ederim” Dedi.

Hisarcık Meslek Yüksekokulu Müdürü Öğr. Gör. Ahmet Danış “Hisarcık Meslek Yüksekokulu olarak öğrencilerimizin talepleri doğrultusunda etkinlikler yapmaya gayret ediyoruz. Bu etkinlikte bizlere destek olan Yıldız Erkek Öğrenci Yurdu sahibi Ahmet Yıldız beye, Hisar Kız Öğrenci Yurdu Sahibi Ali Gümüş Bey ve Hüseyin Erdoğdu’ya, Onur Kız Öğrenci Yurdu Sahibi Ahmet Bülbül beye Mesleki Yüksek Öğrenimi Destekleme ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Ali Var Beye, Yüksekokulumuz akademisyenlerine alkışlamanızı istiyorum.  Ve alkışın en büyüğünü de kendinize talep ediyor. Katılımlarınız için çok teşekkür ediyorum. Şimdi Hediyelerimiz için çekilişi başlatıyorum. İlk önce öğrencilerimizin aileleri ile birlikte değerlendirebilecekleri tatil çekilişimizin ilk numarasını çekiyorum. Daha sonra ismi çekilen arkadaşımız diğer talihli arkadaşımızı belirlemesi şeklinde bir uygulamamız olacak tüm katılımcı öğrencilerime başarılar dilerim.”

Çekiliş sonucuna göre Cep Telefonu talihlileri Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı öğrencisi Osman Eruysal, İş sağlığı ve Güvenliği Programı öğrencisi Emir Furkan Sülün, Yerel Yönetimler Programı Öğrencisi Meryem Öztürk olarak belirlenmiştir.

Öğrencilere ödülleri Hisarcık Belediye Başkanı Fatih Çalışkan, Hisarcık Meslek Yüksekokulu Müdürü Ahmet Danış, Mesleki Yükseköğrenimi Destekleme ve Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı Ali Var, Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Arif Emre Şen tarafından verildi.

Hisarcık Meslek Yüksekokulu Tercih ödül gecesine Hisarcık Belediye Başkanı Fatih Çalışkan, Mesleki Yükseköğrenimi Destekleme ve Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı Ali Var, Özel Yurt sahipleri, Akademisyen ve Öğrenciler katıldı.

 

Son Güncelleme Tarihi: 01 Kasım 2018, Perşembe