Meslek Yüksekokulumuz Öğrencilerinden Evliya Çelebi Yerleşkemize Ziyaret

Meslek Yüksekokulumuz Öğrencilerinden Evliya Çelebi Yerleşkemize Ziyaret

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Hisarcık Meslek Yüksekokulu öğrencileri, Üniversitemizin Evliya Çelebi Yerleşkesini ziyaret ettiler.

DPÜ Hisarcık MYO'nun Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünde öğrenim gören öğrenciler Evliya Çelebi Yerleşkemizi ziyaret ettiler.

Hisarcık MYO Müdürü, Öğr.Gör. Ahmet Danış, müdür yardımcısı Öğr.Gör. Arif Emre Şen Basın Temsilcisi Meslek Yüksekokulu Kariyer Merkezi Koordinatörü Öğr.Gör. Hüseyin Yılmaz ve öğrencilerimiz, Öğrencilerimiz, Radyo Dumlupınar'ı ziyaret ettikten sonra Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müşavirliği' ve  DPÜTV’ye ziyarette bulunarak yetkililerden bilgi aldılar.

Öğrencilerimize burada Radyo Dumlupınar’da yapılan yayın faaliyetleri gelecekte planlanan program çalışmaları hakkında bilgi alarak Meslek Yüksekokulumuzda canlı yayın yapılması konusunda görüş alış verişinde bulundular. Daha sonra Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müşavirliğine geçerek Müşavir Yalçın Çelebi ve Öğr. Gör. Abdi Erkal'dan üniversitemizin Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müşavirliğinin faaliyetleri, ile Hisarcık MYO bünyesinde çıkarılması düşünülen gazete ve buna benzer yayın faaliyetleri  hakkında bilgi aldılar ve destek talebinde bulundular.

Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müşavirliği tarafından hazırlanan basılı yayınları inceleyen öğrencilerimiz müşavirlik bünyesinde, Radyo Dumlupınar ve DPÜTV’de staj olanakları hakkında da merak ettiklerini sordular.

Son Güncelleme Tarihi: 24 Ekim 2018, Çarşamba