Meslek Yüksekokulumuzda Mezuniyet Sevinci

Meslek Yüksekokulumuzda Mezuniyet Sevinci
Meslek Yüksekokulumuz 2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı Mezuniyet Töreni Vali Ahmet Hamdi Nayir, AK Parti Kütahya Milletvekili İshak Gazel, Hisarcık Kaymakam Vekili Mahmuthan Arslan, Hisarcık Belediye Başkanı Fatih Çalışkan, Hisarcık İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Başçavuş Hakan Özgül, Yüksekokul Müdürü Yrd. Doç. Dr. Süleyman Emre Özcan, STK Temsilcileri, akademik ve idari personel ile öğrenciler ve öğrenci yakınlarının katılımlarıyla 26.05.2017 Cuma Günü yapıldı.

Mezuniyet Törenimiz Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.  Programın açılış konuşmasını gerçekleştiren Meslek Yüksekokulumuz Müdürü Yrd. Doç. Dr. Süleyman Emre Özcan, “Öğrencilerimiz ilim öğrenme yolunda ilk adımlarını attılar, umarım attıkları bu adım uzun soluklu bir adım olur. Mezun olan öğrencilerimizi kutlar; vatanımıza, milletimize ve insanlığa faydalı birer birey olmalarını dilerim” ifadelerini kullandı.
Protokol Konuşmalarının ardından dereceye giren Yüksekokul birincisi Halkla İlişkiler Programından Rüveyda Başol’un plaketini Vali Ahmet Hamdi Nayir, ikinci olan Kübra Girgin’in plaketini AK Parti Kütahya Milletvekili İshak Gazel, üçüncü olan Gamze Koçak’ın plaketini ise Hisarcık İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Başçavuş Hakan Özgül, hediyelerini ise Hisarcık Belediye Başkanı Fatih Çalışkan verdi. 
 
Törenimiz kep atma, ve Geleneksel Mezuniyet Pilavı ikramının ardından sona erdi
Son Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2017, Pazartesi